Sıfır Gibi Paketi

Alfa Romeo Giulietta Sıfır Gibi Paketi + Extra Pasta Cila Boya Koruma

Alfa Romeo marka aracını fabrikadan çıktığı ilk günlere geri döndürmek isteyen müşterimiz Sıfır Gibi paketimizi ve Extra Pasta Cila ve Boya Koruma uygulamamızı yapmamızı istedi.

Aracın detaylı temizliği en ince noktasına kadar yapıldı, deri koltuklar buharla temizlendi ve deri koruma ve parlatma maddesiyle parlatıldı. Pasta cila uygulamasında 2 kat pasta, 1 kat makine cilası ve boya koruma yapılarak extra parlaklık ve pürüzsüzlük sağlandı.

Alfa Romeo Giulietta Marka Araca Yapılan İşlemler

  • Extra detaylı iç temizlik
  • 2 kat pasta 1 kat makine cilası
  • 12 ay garantili boya koruma uygulaması
  • Motor temizleme ve 12 ay garantili motor koruma
  • Jant temizleme ve parlatma
  • Far temizleme ve parlatma

Sizde aracınızın fabrika çıkış günlerine dönmesini isterseniz bizimle iletişime geçin ve randevunuzu alın. Aşağıdaki galeride aracın resimlerini paylaşıyorum. Görüşmek üzere…

Ertan Yetginoğlu

Merhaba. Ben Ertan Yetginoğlu. otokuaforizmir.com ve empode.com sitelerinin tasarımını yapan ve içeriklerini yazan, ayrıca oto kuaför, pasta cila, detaylı temizlik ve seramik kaplama uygulamalarını yapan Empode Car Care kurucusuyum. Yazılarıma olumlu veya olumsuz yorum yapmanız beni çok mutlu edecektir. Yapıcı eleştirilerinize her zaman açığım.

2 Yorum

  1. Gerçekten başarılı bu işe gönül vermiş birisi olarak tebrik-ve basarilarinizin devamini diliyorum tekrar tebrikler zor iş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu