Oto Kuaför

Audi A3 Komple Detaylı İç Temizlik

Yine şaşırtan bir oto kuaför hizmeti. Aracın koltukları özellikle çok kirli ve kötü durumdaydı ancak temizlik sonrası sıfır gibi oldu ve temizlendi.

Müşterimiz yeni aldığı Audi A3 marka aracını temizletmek için bize getirdi. Geldiğinde çok da ümitli değildi ve koltukların taban halısının çok da iyi olacağını tahmin etmiyordu. Aracın komple detaylı iç temizliğini yaptık. Yıpranmaları saymazsak sıfır gibi bir görünüme sahip oldu. Pasta Cila uygulamasını sonra yaptırmak üzere sözleşip aracı teslim ettik. Aracın detaylı temizlik öncesi ve sonrası resimlerini aşağıda paylaşıyorum.

Audi A3 Detaylı Temizlik Öncesi-Sonrası Resim Galerisi

Tüm oto kuaför, pasta cila ve seramik kaplama uygulamalarımız indirimli ve uygun fiyatlara sahiptir. En uygun fiyatlara bu uygulamalardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ertan Yetginoğlu

Merhaba. Ben Ertan Yetginoğlu. otokuaforizmir.com ve empode.com sitelerinin tasarımını yapan ve içeriklerini yazan, ayrıca oto kuaför, pasta cila, detaylı temizlik ve seramik kaplama uygulamalarını yapan Empode Car Care kurucusuyum. Yazılarıma olumlu veya olumsuz yorum yapmanız beni çok mutlu edecektir. Yapıcı eleştirilerinize her zaman açığım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu