Audi A4 Deri Koltuk Detaylı İç Temizlik

Müşterimizin Ankara'dan aldığı yeni aracı öncelikle kendisine ve ailesine hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Araç içi koltukları deri ve bazı kısımları yıpranmış vaziyetteydi. Bu yıpranan ve çok kırışan yerlerde kir kalmasa da kirli gibi görünebiliyor.

Öncelikle aracın tavanından başlayıp temizliğe devam ettik. Buharla oldukça iyi sonuç aldık. Ve sıra koltuklara geldiğinde asıl işimizin başladığını anladık. Koltuklar aşırı derecede kirli ve kararmıştı. Bu kirlerin çıkarılması için oldukça efor sarf ettik. Buharla yumuşayan kirler kolaylıkla çıksa da 4-5 tane bez kirlendi ve kirli suyu 2-3 kere değiştirmek zorunda kaldık.

Nihayetinde araç koltukları kirlerinden arındırıldı ve temizlendi. Aracın koltuklarını temizledikten sonra taban kısmına geçtik, arkasından diğer kalan yerleri de temizledik. Son olarak göğüslük parlatma, dış yıkama ve lastikparlatmalarını da yaptıktan sonra müşterimizi çağırdık. Sağolsun abimiz ile oturup sohbet etme fırsatımız oldu birlikte bi nescafe içtikten sonra aracın teslimini yaptık.

Sizide detaylı temizlik için firmamıza bekleriz. Buyrun gelin çayımızı içelim, sohbetimizi edelim. Dilerseniz aracınızı da en iyi şekilde temizleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu