Oto Kuaför

Audi A4 Deri Koltuk Detaylı İç Temizlik

Müşterimizin Ankara'dan aldığı yeni aracı öncelikle kendisine ve ailesine hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Araç içi koltukları deri ve bazı kısımları yıpranmış vaziyetteydi. Bu yıpranan ve çok kırışan yerlerde kir kalmasa da kirli gibi görünebiliyor.

Öncelikle aracın tavanından başlayıp temizliğe devam ettik. Buharla oldukça iyi sonuç aldık. Ve sıra koltuklara geldiğinde asıl işimizin başladığını anladık. Koltuklar aşırı derecede kirli ve kararmıştı. Bu kirlerin çıkarılması için oldukça efor sarf ettik. Buharla yumuşayan kirler kolaylıkla çıksa da 4-5 tane bez kirlendi ve kirli suyu 2-3 kere değiştirmek zorunda kaldık.

Nihayetinde araç koltukları kirlerinden arındırıldı ve temizlendi. Aracın koltuklarını temizledikten sonra taban kısmına geçtik, arkasından diğer kalan yerleri de temizledik. Son olarak göğüslük parlatma, dış yıkama ve lastikparlatmalarını da yaptıktan sonra müşterimizi çağırdık. Sağolsun abimiz ile oturup sohbet etme fırsatımız oldu birlikte bi nescafe içtikten sonra aracın teslimini yaptık.

Sizide detaylı temizlik için firmamıza bekleriz. Buyrun gelin çayımızı içelim, sohbetimizi edelim. Dilerseniz aracınızı da en iyi şekilde temizleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Ertan Yetginoğlu

Merhaba. Ben Ertan Yetginoğlu. otokuaforizmir.com ve empode.com sitelerinin tasarımını yapan ve içeriklerini yazan, ayrıca oto kuaför, pasta cila, detaylı temizlik ve seramik kaplama uygulamalarını yapan Empode Car Care kurucusuyum. Yazılarıma olumlu veya olumsuz yorum yapmanız beni çok mutlu edecektir. Yapıcı eleştirilerinize her zaman açığım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu