Oto Kuaför

BMW Komple Detaylı Oto Kuaför Uygulaması

Deri koltuklara sahip BMW marka aracın komple detaylı iç temizlik uygulaması.

Deri koltuklar özellikle temiz bakılmalıdır. Kötü kullanımlarda kirlenen ve kiri çok fazla gösteren deri döşemelere sahipseniz ve aracınız kirlenmiş durumda ise sorun etmenize gerek yok. Komple detaylı oto kuaför uygulamamızda aracınızın içini aracında performansına bağlı olarak sıfır gibi temizleyip kuru bir şekilde teslim ediyoruz. Bize en çok sorulan sorulardan biri koltukların ve taban döşemelerinin kuru bir şekilde mi teslim edildiği oluyor.

Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi oto kuaför yaptığımız tüm araçların içi ahtapot kurutma makinası ile tamamen kurutulmakta ve size kuru şekilde teslim edilmektedir. Daha önceki birçok yazımda uzun uzun anlattığım için burada uygulamaların nasıl yapıldığını geçiyorum ve sizlere direk olarak aracın temizlenmiş resimlerini aşağıda galeri olarak sunuyorum. Uygulama detaylarını buradaki yazımda görebilirsiniz.

Ertan Yetginoğlu

Merhaba. Ben Ertan Yetginoğlu. otokuaforizmir.com ve empode.com sitelerinin tasarımını yapan ve içeriklerini yazan, ayrıca oto kuaför, pasta cila, detaylı temizlik ve seramik kaplama uygulamalarını yapan Empode Car Care kurucusuyum. Yazılarıma olumlu veya olumsuz yorum yapmanız beni çok mutlu edecektir. Yapıcı eleştirilerinize her zaman açığım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu