Detaylı temizlik yaptığımız araçların uygulama esnasında videolarını çekip sosyal medya hesaplarımızdan sürekli olarak paylaşıyoruz. Daha fazla video ve resim görmek için bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz. Oto kuaför uygulamalarımızda araçların tüm detaylarını en ince noktasına kadar temizliyoruz. Tavan döşemesini buharla kirleri yumuşatıp bezle silerek temizliyoruz. Fırça ve vakumlama yapmıyoruz. Fırça ve vakumlama tavanda sarkmalara neden olabiliyor.

Koltuklar komple insan sağlığına zararsız detaylı temizlik maddelerimiz ile ilaçlanıp makine ile fırçalanıp güçlü vakum cihazı ile çektirilerek temizleniyor. Taban halısı temizliğini aynı koltukta olduğu gibi ilaç, fırça ve vakum şeklinde temizliğini sağlıyoruz. Göğüslük ve tüm plastik aksamlar detay fırçaları, tornado ve sıcak buhar ile en ince ayrıntısına kadar temizleniyor. Havalandırma kanalları sıcak ve basınçlı buhar yardımı ile temizlenip içindeki bakteri ve mantar oluşumları temizleniyor. Son olarak aracın içi ahtapot kurutma cihazı ile tamamen kurutulup size kupkuru bir şekilde teslim ediliyor.

Aracın dışı, motor temizliği ve motor koruması uygulamaları sonrasında tüm plastik aksamlar parlatıcı ve besleyici bakım sütü ile parlatılıp teslime hazır hake getiriliyor. Parlatıcılarımızın hiçbirinde slikon içeriği bulunmamaktadır ve antistatik özelliği taşımaktadır. Bu sayede kısa sürede tozlanma yaşanmamaktadır.

Uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.
whatsapp mesaj

Örnek Oto Kuaför ve Buharla Havalandırma Kanalları Temizliği Videolarımız

1 / 8 Videolar
1

Hyundai Coupe Antibakteriyel Havalandırma Kanal Temizliği

00:34
2

Renault Fluence Buharla Hava Kanal Temizliği

00:15
3

KİA Sorento Havalandırma Kanal Temizliği

00:22
4

Buharla Antibakteriyel Havalandırma Kanal Temizliği

00:27
5

Detaylı Araç Koltuk Temizleme

00:41
6

Detaylı Araç Koltuk Temizliği Empode Oto Kuaför

02:47
7

Detaylı Koltuk Temizleme Nasıl Yapılır? - EMPODE Oto Kuaför

00:25
8

Buharla Havalandırma Kanalları Temizleme

00:17
Başa dön tuşu