Pasta-Cila

Fiat Egea – Pasta Cila ve Boya Koruma

Bugün sabah erken saatlerde işe başlamak için randevulaştığımız müşterimiz tam da saatinde geldi. Dükkanı açıp birlikte kahvaltılarımızı yapıp çaylarımızı içtikten sonra pasta cila işlemine başladık.

Lansman rengi olarak satışa sunulan lacivert Fiat Egea satışa hazırlanmak amacı ile pasta cila uygulaması yapılacaktı. Aracın rengi lacivert olduğu için çizikleri ve matlaşmaları ok fazla belli oluyordu. Ayrıca kaput kısmına birkaç yaramaz kedinin inip çıkması sırasında derin denebilecek çizikler meydana gelmişti.

İlgili Makaleler

Yavaş ve titizlikle aşağı yukarı 5-6 saat kadar pasta işlemini yaptıktan sonra aracın yıkamasını ve kurutmasını yaptıktan sonra boya koruma uygulamasına geçtik. Pasta markası olarak şu anda Mequiars kullanıyoruz. Pasta cila ve boya koruma olarak da Alman markası olan Teroson kullanıyoruz. Bu markalar en iyi sonuçları aldığımız markalar.

Boya koruma bitirdikten sonra müşterimizin ricası ile motor temizliği, birkaç gerekli olan yerlerin temizliği ve parlatılmasını da yaptıktan sonra aracını satışa tam hazır hale getirdik. Araç yarın satışa çıkacak. Umarız kolaylıkla satışı gerçekleşir. Şimdiden müşterimize hayırlı satışlar diliyoruz.

Ertan Yetginoğlu

Merhaba. Ben Ertan Yetginoğlu. otokuaforizmir.com ve empode.com sitelerinin tasarımını yapan ve içeriklerini yazan, ayrıca oto kuaför, pasta cila, detaylı temizlik ve seramik kaplama uygulamalarını yapan Empode Car Care kurucusuyum. Yazılarıma olumlu veya olumsuz yorum yapmanız beni çok mutlu edecektir. Yapıcı eleştirilerinize her zaman açığım.

2 Yorum

  1. Kardeşim gerçekten araba çok güzel oldu. Bu kadar etkili olacağını tahmin etmemiştim. Dün kapora alındı ve bugün satışı gerçekleştirdik. Eline sağlık sayende sattık arabayı. Yeni araba aldığımda ilk işim senin yanına gelmek olacak. Hayırlı işler

    1. Abicim satışın olmasına inan çok sevindim. Her zaman beklerim çay içmeye sohbet etmeye. Allaha emanet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu