Oto Kuaför

Ford Connect Detaylı İç Temizlik + Dış Yıkama

Müşterimiz aracını bize getirdiğinde özellikle kapı kollarında ve koltuklarında lekeler vardı. Ayrıca taban halısı da çok kötü durumdaydı.

Koltuk ve kapı kollarındaki tüm lekeler çıkarıldı ve taban halısı olabildiğince temizlendi. Çünkü taban halıları zamanla eskidikçe özelliğini yitirir ve tüyleri azalır. Bu durumda kirli gibi bir görüntü vermektedir.

Aracın dışı da özenle yıkanıp temizlendikten sonra müşterimize 4 saatin sonunda %100 kuru ve hijyenik şekilde teslim edilmiştir. Oto Kuaför izmir olarak elimizden geldiğince en iyisini müşterilerimize en uygun fiyattan sağlamak için çalışıyoruz. Fiyatlarımız çok uygundur inceleyip kararınızı verebilirsiniz.

Ertan Yetginoğlu

Merhaba. Ben Ertan Yetginoğlu. otokuaforizmir.com ve empode.com sitelerinin tasarımını yapan ve içeriklerini yazan, ayrıca oto kuaför, pasta cila, detaylı temizlik ve seramik kaplama uygulamalarını yapan Empode Car Care kurucusuyum. Yazılarıma olumlu veya olumsuz yorum yapmanız beni çok mutlu edecektir. Yapıcı eleştirilerinize her zaman açığım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu