Honda Civic – Detaylı Oto Kuaför + Dış Yıkama

Bugün randevum olmadığını düşünerek biraz fazla uyumayı düşünürken saat 8'de telefonum çaldı ve müşterim yolda olduğunu söyledi. Hemen hazırlanıp işyerime gittim ve müşterimi karşıladım. Müşterimin aracı 2007 model orjinal değişeni boyası olmayan Honda Civic'di. 

Zorlu Bir İş Bizi Bekliyor

Aracın koltukları ve kapı kolları krem renkliydi ve oldukça kirlenmişti. Sol ön kapı kolunda kol dayanan yer, ortadaki kolçak ve ön şöför koltuğu simsiyah bir durumdaydı. Aracın diğer kısımları, diğer koltuklar ve tavanı da oldukça kirliydi. Aracı ilk gördüğümde gözüm korkmuştu biraz :) Şaka bi yana aracın kirli olmasına ve krem renkli olmasına sevindim. Çünkü böyle araçlar izmir oto kuaför olarak bize referans olacaktı.

Sonrasında hemen aracı temizlemeye başladım. Öncelikle tavanı temizledim. Kısa bir mola verdikten sonra en zor kısım olarak gördüğüm ön koltuk ve sol ön kapı içini temizledim. Buraların bu kadar temizlenmeyeceğini düşünen müşterim oldukça memnun oldu ve bekleme odasında daha bir huzurla beklemeye başladı.

Bu şekilde arka koltuklar, sağ ön koltuk ve aracın taban halısını da detaylı olarak temizledikten sonra kalan ön konsol ve diğer ince yerleri temizledim. Son olarak dış yıkamasını da yaptıktan sonra plastik aksamları besleyici ve parlatıcı bakım sütü ile parlattım.

Not: Kullandığımız tüm ürünler kaliteli markaların ürünleridir. Göğüslük parlatıcılar sürüldüğü yerde yapış yapış bir yüzey bırakmaz. Kuru ve mat bir parlaklık verir ve tozların yapışmasını uzun süre engeller.

Tüm temizlik işlemleri bittikten sonra aracı teslim ettim ve artık dost olduğumuz müşterim ile tekrar görüşmek üzere vedalaşıp ayrıldık.

Oto Kuaför İçin Servet Ödemeyin

Yukarıda detaylı olarak anlatmaya çalıştığım detaylı oto temizleme işlemlerini izmir oto kuaför olarak hemen hemen hergün yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Fiyatlarımız diğer firmalara göre çok uygundur ve kalite olarak aşağı kalır yerimiz yoktur hatta fazlası vardır. Çünkü basınçlı buhar kullanan oto kuaför izmir de başka yok diye biliyorum.

Buharın temizlikteki gücünü ve hijyendeki yerini anlatmaya gerek yoktur. %100 antibakteriyel temizliği buharla kolaylıkla sağlayabiliyoruz. Yazımı okuduysanız ve işlerimizi değendiyseniz sizide misafir etmek isteriz. 

Bugün yapılan temizlik işlemlerinin uygulandığı aracın (Honda Civic) resimlerini aşağıda sizlerle paylaşmak istiyorum. Resim galerisini inceleyebilir ve anlattıklarımı daha iyi anlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Makaleler

6 Yorum

  1. Bende de krem renkli bir ford focus var. Bu araba temizlendiğine göre benimkide temizlenir heralde. En kısa zamanda yanına geleceğim.

    1. Krem renkli araçlarda sonuç çok daha belirgin olduğu için çok güzel oluyor. Aracı temizleyip sıfır gibi müşteriye teslim etmek en büyük hobimiz. Bizi tercih etmemiz bizi mutlu edecektir. Ne zaman isterseniz gelebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı