Oto Kuaför

Honda Civic – Detaylı Oto Kuaför + Dış Yıkama

Bugün randevum olmadığını düşünerek biraz fazla uyumayı düşünürken saat 8'de telefonum çaldı ve müşterim yolda olduğunu söyledi. Hemen hazırlanıp işyerime gittim ve müşterimi karşıladım. Müşterimin aracı orjinal Honda Civic'di.

Aracımız deri koltukları olan ve model olarak da yüksek model bir araçtı. Kullanımdan kaynaklı tabii ki kirlenmeleri vardı. Aracın tavandan başlayarak göğüslük, havalandırma kanalları, plastik aksamları, direksiyon, sinyal kolları ve tüm butonları detaylı olarak temizlendi.

Deri koltuklar özel deri temizleyiciler ile temizlendikten, dikiş aralarında biriken toz ve kirler giderildikten sonra deri bakım kremi ile bakımı yapıldı. Sonrasında aracın taban halısı, bagaj halısı, stepne yuvası ve lastiği temizlendi. Tüm detaylı temizlik yaptığımız araçlar izmir oto kuaför olarak bize referans olacak araçlar olarak görüyoruz ve reklama kendimizi anlatmaya göstermediğimiz özeni işimize gösteriyoruz.

Son olarak dış yıkamasını da yaptıktan sonra plastik aksamları besleyici ve parlatıcı bakım sütü ile diğer plastik aksamlar parlatıldı. Unutmadan aracın ozonla dezenfeksiyon uygulamasını da yaparak mikrop ve bakterilere son darbeyi de indirdikten sonra bir ameliyathane temizliğinde aracı bitirmiş olduk.

Not: Kullandığımız tüm ürünler kaliteli markaların ürünleridir. Göğüslük parlatıcılar sürüldüğü yerde yapış yapış bir yüzey bırakmaz. Kuru ve mat bir parlaklık verir ve tozların yapışmasını uzun süre engeller.

Tüm temizlik işlemleri bittikten sonra aracı teslim ettim ve artık dost olduğumuz müşterim ile tekrar görüşmek üzere vedalaşıp ayrıldık.

Oto Kuaför İçin Servet Ödemeyin

Yukarıda detaylı olarak anlatmaya çalıştığım detaylı oto temizleme işlemlerini izmir oto kuaför olarak hemen hemen hergün yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Fiyatlarımız diğer firmalara göre çok uygundur ve kalite olarak aşağı kalır yerimiz yoktur hatta fazlası vardır. Çünkü basınçlı buhar kullanan oto kuaför izmir de başka yok diye biliyorum.

Buharın temizlikteki gücünü ve hijyendeki yerini anlatmaya gerek yoktur. %100 antibakteriyel temizliği buharla kolaylıkla sağlayabiliyoruz. Yazımı okuduysanız ve işlerimizi değendiyseniz sizide misafir etmek isteriz. 

Bugün yapılan temizlik işlemlerinin uygulandığı aracın (Honda Civic) videosunu aşağıda sizlerle paylaşmak istiyorum. Videomuzu inceleyebilir ve anlattıklarımı daha iyi anlayabilirsiniz.

 

Ertan Yetginoğlu

Merhaba. Ben Ertan Yetginoğlu. otokuaforizmir.com ve empode.com sitelerinin tasarımını yapan ve içeriklerini yazan, ayrıca oto kuaför, pasta cila, detaylı temizlik ve seramik kaplama uygulamalarını yapan Empode Car Care kurucusuyum. Yazılarıma olumlu veya olumsuz yorum yapmanız beni çok mutlu edecektir. Yapıcı eleştirilerinize her zaman açığım.

6 Yorum

  1. Bende de krem renkli bir ford focus var. Bu araba temizlendiğine göre benimkide temizlenir heralde. En kısa zamanda yanına geleceğim.

    1. Krem renkli araçlarda sonuç çok daha belirgin olduğu için çok güzel oluyor. Aracı temizleyip sıfır gibi müşteriye teslim etmek en büyük hobimiz. Bizi tercih etmemiz bizi mutlu edecektir. Ne zaman isterseniz gelebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu