Sıfır Gibi Paketi

Honda Jazz Detaylı İç Temizlik + Pasta Cila

Aracını yeni alan müşterimiz detaylı iç temizliği ve pasta cila için bizi tercih etti. Aracının komple tüm iç kısımların detaylı olarak temizliği, pasta cila ve boya koruma uygulaması yapıldı.

Aracın koltukları siyah olduğundan ne kadar kirli olduğu belli olmuyordu ama koltukların elektrik süpürgesine giden çamur kıvamındaki kiri bize herşeyi anlattı.

Sizde aracınıza detaylı bir temizlik yaptırıp güvenle aracınızı kullanmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Buharla %100 antibakteriyel ve hijyenik temizlik sonrasında aracınızdaki tüm mikrop bakteri ve mantarlar temizlenir. Fiyat listemizi inceleyip, iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir

 

Ertan Yetginoğlu

Merhaba. Ben Ertan Yetginoğlu. otokuaforizmir.com ve empode.com sitelerinin tasarımını yapan ve içeriklerini yazan, ayrıca oto kuaför, pasta cila, detaylı temizlik ve seramik kaplama uygulamalarını yapan Empode Car Care kurucusuyum. Yazılarıma olumlu veya olumsuz yorum yapmanız beni çok mutlu edecektir. Yapıcı eleştirilerinize her zaman açığım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu