Oto Kuaför

Hyundai Accent Detaylı İç Temizlik + Dış Yıkama

Müşterimizin Afyon'dan aldığı Hyundai Accent marka aracı gördüklerimin arasında en kirlilerinden biri idi. Aracın her yerinde yılların birikimi kirler ve lekeler vardı. Taban halısı ve koltuklar çok kötü durumdaydı.

Aracın tavandan başlayarak tavan, taban, koltuklarını kapı içlerini bagaj halısı detaylı olarak buharla hem temizleyip hemde dezenfekte ettikten sonra dış yıkamasını yaptık. Son olarak tüm plastik aksamların koruyucu süt ile parlatılmasını sağladıktan sonra aracı teslim alması için müşterimizi beklemeye başladık.

Müşterimiz aracını gördüğünde çok şaşırdı ve çok da beğendi. Resimlerini çektiğimi söylediğimde internet sitesine  koymamı istedi. Bende kırmayarak resimleri yukarıdaki foto galeride paylaşıyorum.

Sizde aracınızı bu şekilde detaylı temizletmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimizi görmek için buraya tıklayabilrisiniz.

Ertan Yetginoğlu

Merhaba. Ben Ertan Yetginoğlu. otokuaforizmir.com ve empode.com sitelerinin tasarımını yapan ve içeriklerini yazan, ayrıca oto kuaför, pasta cila, detaylı temizlik ve seramik kaplama uygulamalarını yapan Empode Car Care kurucusuyum. Yazılarıma olumlu veya olumsuz yorum yapmanız beni çok mutlu edecektir. Yapıcı eleştirilerinize her zaman açığım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu