Oto Kuaför

Hyundai Era Detaylı İç Temizlik + Dış Yıkama

Daha önce bir şirkette oldukça hor kullanılan bir aracı alan müşterimiz aracını bize emanet etti. Aracın koltukları çok kirli, plastik aksamları kararmış, taban halısı yıpranmış ve yağlanmıştı.

Bu kadar kirli bir aracı ilk günkü haline çevirmek 6 saatimizi aldı. 2 kişi ile hızlı ve düzenli çalışma ile araç tüm görünen ve görünmeyen kirlerinden arınmış oldu.

Aracın resimlerini aşağıda sizler ile paylaşıyorum. Oto kuaför ile ilgili diğer aklınıza takılan sorularınız için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki resimlerden daha fazlasını görmek için araçların oto kuaför öncesi ve sonrası albümümüze bakabilirsiniz.

Fiyatlarımız piyasaya göre oldukça uygun, işçilik ve kalitemiz son derece üstündür. Referans resimlerden fazlasını görmek için Facebook sayfamızda bir göz gezdirebilirsiniz.

Hyundai Era Detaylı Temizlik Öncesi ve Sonrası Resimleri

Ertan Yetginoğlu

Merhaba. Ben Ertan Yetginoğlu. otokuaforizmir.com ve empode.com sitelerinin tasarımını yapan ve içeriklerini yazan, ayrıca oto kuaför, pasta cila, detaylı temizlik ve seramik kaplama uygulamalarını yapan Empode Car Care kurucusuyum. Yazılarıma olumlu veya olumsuz yorum yapmanız beni çok mutlu edecektir. Yapıcı eleştirilerinize her zaman açığım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu