Oto Kuaför

Renault Clio Symbol – Full Oto Kuaför + Dış Yıkama

Bugünki randevumuzda temizliğini yapacağımız araç Renault Clio Symbol. Aracın randevu saatinden önce işyerimizdeki hazırlıkları yaptık. Saat 09:30 civarında müşterimiz geldi ve temizlik işlemlerine başladık.

Aracın sırasıyla önce tavanını, koltuklarını, kapı içlerini, tabanını, bagaj halısını detaylı olarak oto kuaför yaptık. Araç bize geldiğinde aşağıdaki resimlerde de göreceğiniz gibi oldukça kirliydi. İç aksamlarında, koltuk ve göğüslüğünde basınçlı buhar ile detaylı temizliğini daha kolay ve %100 antibakteriyel olarak sağladık.

Son olarak aracın dış yıkamasını yapıp, plastik aksamlarını parlatıp aracını teslim almak üzere müşterimizi aradık.

İlgili Makaleler

Bir detaylı oto kuaför işleminin daha sonuna geldik. 🙂 Sizde aracınızı detaylı olarak oto kuaför yaptırmak için bizi tercih ederseniz çok memnun oluruz. Uygun fiyatlara en kaliteli oto kuaför hizmeti almanın mutluluğunu yaşayın.

Unutmadan bugün oto kuaförü yapılan araç pazar günü satışa çıkarılacakmış. Şimdiden müşterimize hayrlı satışlar diliyorum. Umarım istediği fiyata aracını satar ve yeni aracının da buharla detaylı oto kuaförünü yapmak yine bize nasip olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu