Oto Kuaför

Scoda Octavia Detaylı İç Temizlik + Dış Yıkama + Motor Koruma

Daha önce çok daha fazla ücretlere aracını temizleten müşterimiz uygun fiyatlı ilanlarımızı görüp bizimle iletişime geçti. Tereddütlerinden bahsetti. Bizde eğer aracı istediği gibi olmazsa hiçbir ücret almayacağımızı söyledik.

Bu garantinin de rahatlığı ile işi bize verdi. Tabiki ücret alıcaz, amacımız bedavaya iş yapmak değil ama bu işi hakkıyla yaptığımızı bildiğimiz için bu şekilde rahatlıkla konuşabiliyoruz.

Neticede aracını elimizden geldiğince güzel bir şekilde temizledik ve kendiniz beklemeye başladık. Akşam aracını almaya geldiğinde gözlerindeki şaşırma ve mutluluğu görmek bize güven veriyor. Çok teşekkür edip aracını teslim aldıktan sonra müşterimizi uğurladık. Kendisi işyerinde reklamımızı yapacağını söylemişti. Umarım bize yeni misafirler kazandırır. :)

Son olarak, aslında araçların motorunu temizlemiyorduk bu paket içinde ama içimize sinmedi ve motor koruma ve temizleme uygulamasını da hediye olarak yaptık. Bu sefer böyle olsun.

Aracın temizlikten önceki ve sonraki resimlerini aşağıdaki resim galerisinde görebilirsiniz. Bu yazıda araç detaylı temizliğini nasıl yaptığımızdan bahsetmedik. Detaylı temizlikte neler yaptığımızı öğrenmek için buraya tıklayabilir ve yazıyı okuyabilirsiniz.

Scoda Octavia Detaylı Temizlik Öncesi Resimleri

Scoda Octavia Detaylı Temizlik Sonrası Resimleri

Ertan Yetginoğlu

Merhaba. Ben Ertan Yetginoğlu. otokuaforizmir.com ve empode.com sitelerinin tasarımını yapan ve içeriklerini yazan, ayrıca oto kuaför, pasta cila, detaylı temizlik ve seramik kaplama uygulamalarını yapan Empode Car Care kurucusuyum. Yazılarıma olumlu veya olumsuz yorum yapmanız beni çok mutlu edecektir. Yapıcı eleştirilerinize her zaman açığım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu